Dvojité vítězství v Czech Industry Challenge pro Fakultu strojní

Letošní, v pořadí už čtvrtý ročník prestižní Czech Industry Challenge byl pro Fakultu strojní VŠB-TUO úspěšný. Obě přihlášky, které na podzim do soutěže podávala, proměnila ve zlato. Ocenění získaly kreativní náborové aktivity z kampaně V hlavní roli strojař.

I v téhle soutěži Fakulta strojní uspěla. Za náborové video z letošního pokračování kampaně V hlavní roli strojař získala první místo a stejné umístění si odnesla také za microsite vhlavniroli.cz, které kampani dobře slouží už čtvrtým rokem. V kategoriích, kde se hodnotilo řemeslné zpracování i kreativní náboj kariérních stránek a náborových videí, tak porazila několik silných konkurentů – od České zbrojovky přes firmu Foxconn Czech Republic až po kolegy z VUT. „Z ocenění máme velkou radost a všem, kdo se umístili, moc gratulujeme. Je skvělé, že se průmysl posouvá i v téhle branži,“ říká o výhře děkan fakulty, profesor Robert Čep.

O soutěži:

Czech Industry Challenge funguje od roku 2019 jako inspirativní komunikační platforma, která si klade za cíl pobídnout průmyslové firmy i technické univerzity k vyšší kreativitě v marketingu a podpořit tak rozvoj průmyslu i mladých talentů v jeho rozmanitých odvětvích.

Vloženo: 6. 6. 2023