Zaměřeno na studentské organizace: Formula TU Ostrava

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

Formula TU Ostrava

Působíte celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Jsme vedeni pod Fakultou strojní, ale kdokoliv z VŠB-TUO může být součásti naší organizace.

Když ano, kdo se k vám může přidat?

V minulem roce u nás byli studenti převážně z fakulty strojní, ale letos jsme se zaměřili hodně i na ostatní fakulty. Mezinárodní soutěže se konají v angličtině, proto rádi přijmeme i zahraniční studenty. Jinak se k nám mohou připojit studenti bakalářských a magisterských oborů z celé univerzity.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

U nás studenti získají nové zkušenosti a znalosti nejen technického zaměření, ale například i anglického jazyka. No a také se dostanou k našemu univerzitnímu vozu formule.

Kontakt:

Text: Sokolská33