Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2022!

VŠB-TUO je druhou nejdoporučovanější školou mezi zaměstnavateli

VŠB-TUO je druhou nejdoporučovanější školou mezi zaměstnavateli
VŠB – Technická univerzita Ostrava se v letošním ročníku ankety Škola doporučená zaměstnavateli umístila na 2. místě. Ocenění v kategorii fakult putuje také na VŠB-TUO: získaly jej Fakulta materiálově-technologická a Fakulta strojní.

Výsledky celostátního hlasování ankety Škola doporučená zaměstnavateli byly vyhlášeny na začátku listopadu. Kvůli pandemii se hlasovalo společně za akademický rok 2020/2021. 

VŠB-TUO uspěla jak v kategorii fakult, tak i v celkovém hodnocení univerzit. V první zmíněné kategorii se na druhém místě umístila Fakulta materiálově-technologická, třetí příčka patří Fakultě strojní. Ocenění si převzali prof. Ing. Kamila Janovská, Ph.D., proděkanka FMT pro pedagogickou činnost, a Ing. Vojtěch Graf, Ph.D., proděkan FS pro bakalářské a magisterské studium. Vítězství si odnesla Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně

 

Soutěž Škola doporučená zaměstnavateli pořádá Klub zaměstnavatelů České republiky. Přední zaměstnavatelé v ní hodnotí fakulty vysokých škol podle přínosu absolventů pro trh práce. Letos nově přibyla i kategorie vyšších odborných škol.

Foto: Klub zaměstnavatelů

Vloženo: 16. 11. 2021
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět