Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2021!

Inovace řídicích systémů zkušebně-testovacích jednotek s vysokou mírou digitalizace a mikroelektroniky.

Název projektu: Nová generace digitalizovaných zkušebně testovacích systémů pro diagnostiku mechatronických systémů

Název operačního programu: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Výzva: APLIKACE IV. výzva - s účinnou spoluprací

Číslo výzvy: 01_17_107

Jména žadatele: NORTECH s.r.o.

Jméno partnera: Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012274

Začátek realizace projektu: 2018

Ukončení projektu: 2020

Rozpočet projektu za všechny partnery a celý projekt: 21 150 000 Kč

Popis projektu: Projekt Nová generace digitalizovaných zkušebně testovacích systémů pro diagnostiku mechatronických systémů (dále DZTSM) je zaměřen na inovaci řídicích systémů zkušebně-testovacích jednotek s vysokou mírou digitalizace a mikroelektroniky.

Hlavním výsledkem projektu je vyvinout prototyp DZTSM včetně obslužného software, vzdálené správy, standardizované výrobní dokumentace a virtuálních modelů hydraulických a elektromechanických pohonů.

Vloženo: 5. 3. 2021