Studentský tým (MPOWER Engineering a.s.)

Jsme strojírenská firma, která se zabývá vývojem a výrobou vysokotlakých armatur pro oblast energetiky.

Co je to studentský tým?

V rámci spoluprácese studenty ČVUT v Praze na Fakultě Strojní se nám osvědčil model studentského týmu a proto hledáme další vysokoškoláky technického zaměření, kteří by rozšířili současný studetský tým i ve výrobním centru v Ostravě.

Co očekáváme?

• ochotu učit se a pravcovat na sobě
  • řídit téma jako manažer - svolat schůzky, hlídat termíny, zadávat otázky a shánět informace
  • ponořit se do tématu a po cestě získávat odborné znalosti.

Nabízíme

Nabízíme možnost proniknout do výrobního procesu od fáze návrhu, přes volbu vhodného konstrukčního a technologického řešení, až porealizaci zakázky.

Můžeš si u nás prostřednictvím vlastních projektů vyzkoušet pozici konstruktéra, technologa, správce technické dokumentace v TPV nebo třeba tvůrce mediálních podkladů pro marketing a obchod.

Každý student je oceněn nejen hodinovou sazbou, ale také bonusem za dokončený projekt a řadou dalších benefitů.

Zavolej:

• Bc. Vít Krupica - 778 527 229