Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2022!

Účast v soutěži o Hyundai KONA Electric

Studenti specializace Design průmyslových výrobků se účastní soutěže KONA JEDE NA VYSOKOU!

Studenti 3. a 5. ročníku specializace Design průmyslových výrobků, jmenovitě R. Kment, M. Zetocha, A. Dalihodová a M. Vozda pod vedením odborného garanta MgA P. Neničky, se s projektem ...

Smart Mirrors / Team MVDs

… účastní soutěže KONA JEDE NA VYSOKOU.

Svou účastí v soutěži, kterou vyhlásila společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. se sídlem v Nošovicích, usilují o možnost získat pro svou vysokou školu (svou "domovskou" katedru) elektrické SUV Hyundai Kona Electric ke studijním účelům.

Prosíme, dejte našim studentům svůj hlas. Hlasování je možné do 30.11.2020 do 8.00 hodin a započítávají se všechny reakce pomocí emotikonů pod videopříspěvky.
Odkaz na firemní FB stránky společnosti Hyundai, resp. na projekt Smart Mirrors / Team MVDs, kde můžete hlasovat, najdete pod nadpisem příspěvku.

Vloženo: 23. 11. 2020
Útvar: 340 - Katedra konstruování