Majáles Ostrava 2020

16. 9. 2020, 16:00 - 3:00
 Slezskoostravský hrad
Majáles Ostrava 2020
Ostravští studenti pořádají už 26. ročník Majálesu, studentské oslavy jara, u které nemůžete chybět.

Už 7. května 2020 proběhne 26. ročník Ostravského Majálesu. Stejně jako loni se bude festival konat na Slezkoostravském hradě. Těšit se můžete na 4 scény, 26 vystoupení, bohatý doprovodný program a celkem 12 hodin hudby!

HLAVNÍ STAGE

Pokáč

Self Made

DRUHÁ STAGE

PRAGO UNION (official)

UDG

TUNE CIRCUS

ELECTRO STAGE

YOUNIE STAGE

Butterfly Kiss

S Valentýnem organizátoři Majálesu představili další interprety, kteří na Majálesu vystoupí. Těšit se můžete také na skvělé Miraie, kluky z Fast Food Orchestr, Aiken, Elektrikman, Urban Robot, Ajdontker a Darebax. Na svátek zamilovaných si budete moci koupit dva lístky za 399 korun, a to na webových stránkách Majáles Ostrava.

První vlna předprodeje vstupenek je již vyprodaná, nyní je spuštěna druhá vlna a lístky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu za 250 korun. Počet lístků je omezený, tak dlouho neotálejte. Další informace můžete sledovat na facebookových stránkách nebo na webových stránkách Majálesu.

Vloženo: 3. 2. 2020
Kategorie:  Chystané akce