Platnost příspěvku skončila 25. 1. 2020!

Dny otevřených dveří Fakulty strojní

24. 1. 2020 - 25. 1. 2020
 aula VŠB-TUO
Dny otevřených dveří Fakulty strojní
Přijďte se k nám podívat a ukážeme vám, co umíme, čím se zabýváme a co vás v budoucnosti můžeme naučit. Vždyť strojařina je všude!

Co můžete u nás studovat?

• Aplikované vědy a technologie
  • Dopravní systémy a technika
  • Energetika a životní prostředí
  • Mechatronika
  • Aplikovaná mechanika
  • Dopravní a procesní zařízení
  • Hydraulika a pneumatika
  • Konstrukce strojů
  • Průmyslové inženýrství
  • Průmyslový design
  • Robotika
  • Strojírenská technologie
  • Řízení strojů a procesů
  • Technologie provozu letecké techniky
  • Technologie údržby letecké techniky

Podívejte se na podrobný popis studijních programů včetně přehledu vyučovaných předmětů (studijní plány).

A co u nás uvidíte?

Fakulta strojní předvede na Dnech otevřených dveří ukázky toho nejlepšího, co na jednotlivých katedrách vzniká. Zajímavý je například restaurovaný historický motocykl, stejně jako ukázky aditivní výroby či průmyslového designu, interaktivní modely a simulátory, diagnostická a robotická zařízení či studentská formule. Kromě zástupců Fakulty strojní se DOD zúčastní také strojní firmy s ukázkami z oblasti automotive, lékařské techniky, energetiky či letectví.

• Interaktivní modely strojů a zařízení
  • Ukázky 3D tisku z kovu a plastu, 3D skenování
  • Poslední prototyp studentské formule
  • Roboty
  • Dopravní trenažery
  • Fluidní modely popcornovače a pražírny kávy
  • Modely průmyslového designu
  • a mnoho dalších zajímavých ukázek z našich studijních programů.

Přednášky o možnostech studia na Fakultě strojní se uskuteční v místnosti NA3 v aule v časech 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00.

Mobilní aplikace

VŠB-TUO připravila pro uchazeče o studium, své studenty, zaměstnance a veřejnost mobilní aplikaci, ve které najdete:

• Pro uchazeče přihlášku ke studiu.
  • Pro studenty náhled do rozvrhu, kontakty na vyučující včetně navigace do míst výuky a notifikaci důležitých událostí.
  • Pro zaměstnance kontakty a navigaci po areálu univerzity.
  • Pro veřejnost informace o univerzitě, kontakty a navigaci.

Mobilní aplikace rovněž obsahuje informační servis univerzity s možností individuálního nastavení. Mobilní aplikace bude spuštěna od února 2020.

Proč Fakulta strojní?

Podle zaměstnavatelů jsme opakovaně 2. nejlepší fakulta v ČR. To si myslí i firmy, které se na Dnech otevřených dveří představí společně s námi.

Využijte šance ukázat co ve vás je. Přihlaste se ke studiu na Fakultě strojní VŠB-TUO a staňte se i vy jejím hlavním hrdinou.

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 16. 12. 2019