Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Vloženo
Partner
Stručný popis nabídky, kontakt
05/2022 BORCAD Medical a.s., Fryčovice Firma BORCAD, jako perspektivní firma podnikající ve zdravotnictví (porodní a nemocniční lůžka), přijme do svého týmu kolegu či kolegyni na dlouhodobou spolupráci. Společnost ráda uvítá nadšené studenty, kteří by rádi získali praxi během studií ve společnosti, která se zabývá vývojem produktu od A do Z.
Bližší informace získáte na telefonu: +420 731 643 040.
Nebo, pokud vás tato pozice zaujala, můžete poslat svůj životopis přímo na e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka spolupráce studentům.
02/2022 ŠKO-ENERGO, s.r.o., Mladá Boleslav Společnost zajišťující veškeré energie ve výrobních závodech ŠKODA AUTO, a.s. hledá pracovníka na pozici Specialista plánování a přípravy údržby strojního zařízení. Nabídka je opět vhodná pro absolventy zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování.
Bližší informace - paní Hana Pavlíčková, e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka práce.
Nabídka dalších pozic: https://sko-energo.jobs.cz/.
09/2021 Miele technika s.r.o., Uničov Společnost s tradicí rodinné německé firmy hledá pracovníka (absolventa) nebo studenty Bc. a NMgr. studia s možností zadání a zpracování BP nebo DP na pozici VIBRODIAGNOSTIK / VIBRODIAGNOSTIČKA. Nabídka je vhodná zejména pro studenty zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování.
Bližší informace - paní Vendula Číhalíková, oddělení lidských zdrojů, e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka práce, nabídka studentům.
04/2021 DSP Přerov spol. s r.o., Přerov Společnost nabízí volnou pozici pro pracoviště v Přerově: STROJNÍ KONSTRUKTÉR. Nástup je možný ihned.
Pokud máte zkušenosti s konstruováním v CREO, Inventoru, chcete pracovat v moderní české strojírenské firmě, tak pošlete svůj životopis na e-mail: nebo pro více informací volejte na tel.: +420 581 706 811.
Úplná nabídka: informační leták, popis pozice.
03/2021 TECHNOTRON - METAL s.r.o., Frýdek-Místek Společnost hledá studenta, který by se na lisovně materiálu aktivně zapojil do reorganizace pracovišť a zavádění 5S do výroby.
Nabídka je primárně určena pro studenty specializace a zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování a je možno ji chápat jako skvělou praxi přímo v provozu s uplatněním zkušenosti ze studia, brigádu (dohoda o provedení práce), ale nabízí také možnost tvorby zadání budoucí bakalářské či diplomové práce.
Bližší informace poskytne uchazečům vedoucí projektu, pan Václav Baran, e-mail: .