Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Vloženo
Partner
Stručný popis nabídky, kontakt
03/2021 TECHNOTRON - METAL s.r.o., Frýdek-Místek Společnost hledá studenta, který by se na lisovně materiálu aktivně zapojil do reorganizace pracovišť a zavádění 5S do výroby.
Nabídka je primárně určena pro studenty specializace a zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování a je možno ji chápat jako skvělou praxi přímo v provozu s uplatněním zkušenosti ze studia, brigádu (dohoda o provedení práce), ale nabízí také možnost tvorby zadání budoucí bakalářské či diplomové práce.
Bližší informace poskytne uchazečům vedoucí projektu, pan Václav Baran, e-mail: .
04/2021 DSP Přerov spol. s r.o., Přerov Společnost nabízí volnou pozici pro pracoviště v Přerově: STROJNÍ KONSTRUKTÉR. Nástup je možný ihned.
Pokud máte zkušenosti s konstruováním v CREO, Inventoru, chcete pracovat v moderní české strojírenské firmě, tak pošlete svůj životopis na e-mail: nebo pro více informací volejte na tel.: +420 581 706 811.
Úplná nabídka: informační leták, popis pozice.
09/2021 Miele technika s.r.o., Uničov Společnost s tradicí rodinné německé firmy hledá pracovníka (absolventa) nebo studenty Bc. a NMgr. studia s možností zadání a zpracování BP nebo DP na pozici VIBRODIAGNOSTIK / VIBRODIAGNOSTIČKA. Nabídka je vhodná zejména pro studenty zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování.
Bližší informace - paní Vendula Číhalíková, oddělení lidských zdrojů, e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka práce, nabídka studentům.