Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Konstruktér, Mechatronik a Biomedicínský technik / inženýr

Vloženo
Partner
Stručný popis nabídky, kontakt
12/2022 SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., Valašské Meziříčí Společnost SCHOTT je jednou z předních specializovaných sklářských společností, která působí již ve 34 zemích světa. Organizační jednotka SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. ve Valašském Meziříčí je zaměřena na systémy skleněných dveří pro mrazicí skříně (komerční mrazničky).
V současné době nabízí česká pobočka, divize Food Display (vývoj, konstrukce, montáž a výroba skleněných dveřních systémů pro chladící zařízení), studentům konstrukčních oborů možnost spolupráce a výdělku na pozici Brigádník na oddělení Retrofit.
Další informace, včetně nabídky témat závěrečných prací, najdete v přiložené prezentaci: Potential collaboration topics.
11/2022 MEBSTER s.r.o., Praha MEBSTER s.r.o. je mladou firmou s mezinárodním týmem inženýrů a doktorů, která si klade za cíl usnadnit život lidem s poruchou mobility. Pokud vás obor technologií pro rehabilitaci a kompenzaci poruch mobility oslovil a současně máte chuť pomáhat, pak doporučujeme využít nabídku firmy MEBSTER s.r.o. a stát se součástí mezinárodního výzkumně-vývojového týmu již v době studia.
Právě nyní firma nabízí pro studenty možnost uplatnění na pozici Konstruktér, Mechatronik a Biomedicínský technik / inženýr.
Oficiální nabídka firmy s kontakty zde: Pojďte pracovat do týmu.
11/2022 Groz-Beckert Czech s.r.o., České Budějovice Groz-Beckert Czech s.r.o. je od roku 2001 dceřinou společností koncernu Groz-Beckert, který je na světových trzích již více jak 160 let znám jako výrobce strojů v textilním průmyslu. Nyní spolešnost Groz-Beckert Czech nabízí studentům možnost spolupráce, a to na pozici Stážista v oddělení konstrukce.
Další nabídky a informace o možnostech uplatnění najdete na karierní stránce Groz-Beckert Czech s.r.o. na adrese: https://www.snovaprace.cz.html.
10/2022 Miele technika s.r.o., Uničov Miele technika s.r.o. se prezentuje jako rodinná firma, která se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí. Ve výrobním závodě v Uničově, kde je zaměstnáno více než 2000 zaměstnanců, nabízí společnost studentům možnost dlouhodobé brigády.
V současnosti jsou nabízeny brigády na pozicích Konstruktér/ka výrobních strojů a Projektant/ka elektrotechniky.
Další informace o možnostech uplatnění získáte na karierní stránce Miele technika s.r.o. na adrese: https://www.karieravmiele.cz/studenti-a-skoly.html.
05/2022 BORCAD Medical a.s., Fryčovice Firma BORCAD, jako perspektivní firma podnikající ve zdravotnictví (porodní a nemocniční lůžka), přijme do svého týmu kolegu či kolegyni na dlouhodobou spolupráci. Společnost ráda uvítá nadšené studenty, kteří by rádi získali praxi během studií ve společnosti, která se zabývá vývojem produktu od A do Z.
Bližší informace získáte na telefonu: +420 731 643 040.
Nebo, pokud vás tato pozice zaujala, můžete poslat svůj životopis přímo na e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka spolupráce studentům.
02/2022 ŠKO-ENERGO, s.r.o., Mladá Boleslav Společnost zajišťující veškeré energie ve výrobních závodech ŠKODA AUTO, a.s. hledá pracovníka na pozici Specialista plánování a přípravy údržby strojního zařízení. Nabídka je opět vhodná pro absolventy zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování.
Bližší informace - paní Hana Pavlíčková, e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka práce.
Nabídka dalších pozic: https://sko-energo.jobs.cz/.
09/2021 Miele technika s.r.o., Uničov Společnost s tradicí rodinné německé firmy hledá pracovníka (absolventa) nebo studenty Bc. a NMgr. studia s možností zadání a zpracování BP nebo DP na pozici VIBRODIAGNOSTIK / VIBRODIAGNOSTIČKA. Nabídka je vhodná zejména pro studenty zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování.
Bližší informace - paní Vendula Číhalíková, oddělení lidských zdrojů, e-mail: .
Podrobnosti zde: nabídka práce, nabídka studentům.
04/2021 DSP Přerov spol. s r.o., Přerov Společnost nabízí volnou pozici pro pracoviště v Přerově: STROJNÍ KONSTRUKTÉR. Nástup je možný ihned.
Pokud máte zkušenosti s konstruováním v CREO, Inventoru, chcete pracovat v moderní české strojírenské firmě, tak pošlete svůj životopis na e-mail: nebo pro více informací volejte na tel.: +420 581 706 811.
Úplná nabídka: informační leták, popis pozice.
03/2021 TECHNOTRON - METAL s.r.o., Frýdek-Místek Společnost hledá studenta, který by se na lisovně materiálu aktivně zapojil do reorganizace pracovišť a zavádění 5S do výroby.
Nabídka je primárně určena pro studenty specializace a zaměření Technická diagnostika, opravy a udržování a je možno ji chápat jako skvělou praxi přímo v provozu s uplatněním zkušenosti ze studia, brigádu (dohoda o provedení práce), ale nabízí také možnost tvorby zadání budoucí bakalářské či diplomové práce.
Bližší informace poskytne uchazečům vedoucí projektu, pan Václav Baran, e-mail: .