Atraktivní předmět pro studenty 1. ročníku NMgr. studia

Také v zimním semestru AR 2023/2024 nabízí Katedra konstruování studentům NMgr. studia volitelný předmět s názvem Konstrukce moderních kolejových vozidel.

Volitelný odborný předmět "Konstrukce moderních kolejových vozidel" byl do výuky zaveden ve spolupráci s firmou Siemens Mobility, s.r.o., jejíž odborníci se na výuce předmětu podílejí také jako přednášející.

V rámci předmětu se dozvíte mnoho zajímavých a praktických informací z daného oboru. Mimo standardní výuku jsou pravidelnou součástí předmětu také exkurze a dále tzv. víkendový seminář v příjemném prostředí Beskyd, kde jsou velmi příjemnou formou spojeny aktivity odborné a volnočasové. Pro studenty předmětu je účast na exkurzích a semináři zdarma.

Pro ty z vás, které zajímá problematika moderních vysokorychlostních kolejových vozidel, dopravních zařízení a obecně konstrukce strojů a strojních zařízení, je to mimořádná nabídka, které stojí zato využít a vybrat si tento předmět již nyní do příštího zimního semestru.

Další informace k předmětu, jeho cílům, organizaci výuky a tématům jednotlivých přednášek během semestru najdete v příloze - Konstrukce-moderních-kolejových-vozidel-2023.pdf, případně vám je rád poskytne garant předmětu - doc. Dr. Ing. Ladislav Kovář, Katedra konstruování, tel.: 59 732 4585, e-mail: ladislav.kovar@vsb.cz.

Vloženo: 5. 4. 2023
Útvar: 340 - Katedra konstruování