Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Kurz pro studenty technické diagnostiky zdarma? Normálka.

Kurz pro studenty technické diagnostiky zdarma? Normálka.
Katedra konstruování nabízí studentům specializace technická diagnostika možnost účasti na kurzu nedestruktivního testování s vystavením certifikátu.

Ve snaze předávat studentům v rámci jednotlivých předmětů vždy nejaktuálnější informace ze studovaného oboru, využívají pracovníci Katedry konstruování dlouhodobě kontakty na odborníky průmyslové praxe a výzkumu.

Výsledkem podobné spolupráce se společností ATG - Advanced Technology Group je také nabídka studentům specializace Technická diagnostika, opravy a udržování, tedy možnost účasti na speciálním rozšířeném kurzu pro studenty vysokých škol s názvem "NAUKA O VADÁCH A VIZUÁLNÍ METODA". Účast je pro studenty VŠ zdarma a je omezena na 16 účastníků, tak v případě zájmu neváhejte s přihlášením (viz dokumenty v příloze, vč. přihlášky).

Rozsah kurzu, který proběhne v době prázdnin v termínu 8.-12.8.2022 v sídle společnosti ATG s.r.o. v Praze, je celkem 40 hodin s tím, že každý úspěšný uchazeč, který splní kritéria daná předpisem SNT-TC-1A, získá certifikát ATG dle SNT-TC-1A, VT Level II.

Jedná se o ojedinělou nabídku pro ty, kteří to s technickou diagnostikou myslí v budoucím profesním životě vážně. A na rovinu - kdy Ti zase někdo nabídne podobný kurz s certifikátem opravdu zdarma?

Vloženo: 4. 7. 2022
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 340 - Katedra konstruování
Zpět