Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Říkal tady někdo, že o konstruktéry již není zájem?

Říkal tady někdo, že o konstruktéry již není zájem?
Další známá firma projevila zájem nejen o absolventy, ale nabízí možnosti spolupráce také studentům v programech a specializacích konstrukce strojů na Katedře konstruování.

S potěšením oznamujeme zájem společnosti BORCAD Medical a.s. o spolupráci se studenty, kteří si pro svůj další profesní růst vybrali oblast konstruování, resp. studijní program NMgr. studia Konstrukční inženýrství, nebo v případě Bc. studia studijní specializaci Konstrukce strojů.

Společnost BORCAD Medical a.s. je významnou a perspektivní firmou podnikající primárně v oblasti zdravotnictví a pečovatelství (výroba a dodávky speciálních lůžek - porodní, intenzivní péče, nemocniční, dětská a kojenecká). Je docela pravděpodobné, že jste o společnosti BORCAD Medical a.s. slýchávali zejména v době covidové, kdy se společnost formou maximálních dodávek nemocničních postelí a dalšího zdravotnického zařízení snažila pomáhat našemu zdravotnictví, tedy nám všem. Pokud by pro vás i tato vizitka byla nedostatečná, pak doporučujeme navštívit web společnosti na adrese: https://www.linet.com/cs/borcad-medical.

Aktuální nabídka na dlouhodobou spolupráci je vhodná pro ty nadšené studenty, kteří by rádi během studií získali praxi ve společnosti, která se zabývá vývojem produktu od A do Z.

Další informace k nabídce získáte na stránkách Katedry konstruování, resp. přímo na adrese: https://www.fs.vsb.cz/340/cs/spoluprace/nabidky-spoluprace-studentum/.

Vloženo: 19. 5. 2022
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 340 - Katedra konstruování
Zpět