Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Nabídka předmětu pro studenty 1. ročníku NMgr. studia

Nabídka předmětu pro studenty 1. ročníku NMgr. studia
Katedra konstruování (340) nabízí studentům navazujícího magisterského studia volitelný předmět s názvem Konstrukce moderních kolejových vozidel.

Volitelný odborný předmět "Konstrukce moderních kolejových vozidel" byl do výuky zaveden ve spolupráci s firmou Siemens Mobility, s.r.o., jejíž odborníci se na výuce předmětu podílejí také jako přednášející.

V rámci předmětu se dozvíte mnoho zajímavých a praktických informací z daného oboru. Mimo standardní výuku jsou pravidelnou součástí předmětu také exkurze a dále tzv. víkendový seminář v příjemném prostředí Beskyd, kde jsou velmi příjemnou formou spojeny aktivity odborné a volnočasové. Pro studenty předmětu je účast na exkurzích a semináři zdarma.

Pro ty z vás, které zajímá problematika moderních vysokorychlostních kolejových vozidel, dopravních zařízení a obecně konstrukce strojů a strojních zařízení, je to mimořádná nabídka, které stojí zato využít a vybrat si tento předmět již nyní do příštího zimního semestru.

Další informace k předmětu, jeho cílům, organizaci výuky a tématům jednotlivých přednášek během semestru najdete v příloze - Konstrukce-moderních-kolejových-vozidel-2021.pdf, případně vám je rád poskytne garant předmětu - doc. Dr. Ing. Ladislav Kovář, Katedra konstruování, tel.: 59 732 4585, e-mail: ladislav.kovar@vsb.cz.

Vloženo: 14. 5. 2021
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 340 - Katedra konstruování
Zpět