Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2022!

KONA brzy přijede na vysokou aneb úspěch v soutěži

Studenti specializace Design průmyslových výrobků pod vedením odborného garanta MgA P. Neničky uspěli s projektem "Smart Mirrors" v soutěži KONA JEDE NA VYSOKOU.

Společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. a Hyundai Motor Czech s.r.o. jako pořadatelé 1. ročníku soutěže s názvem " KONA JEDE NA VYSOKOU ", která byla určena pro studenty vysokých škol, zvyřejnily na svých webových stránkách výsledky soutěže.

S hrdostí a potěšením oznamujeme, že se mezi oceněnými na třetí příčce pomyslných stupňů vítězů umístil Team MVDs studentů 3. a 5. ročníku specializace Design průmyslových výrobků, jmenovitě R. Kment, M. Zetocha, Bc. A. Dalihodová a Ing. M. Vozda pod vedením odborného garanta MgA P. Neničky, se svým projektem "Smart Mirrors".

Je zřejmé, že všichni členové týmu prokázali velkou míru kreativity a originality a po zásluze se mohou těšit na svou odměnu. Dle vyhlášených pravidel soutěže prožijí zajímavý den v automobilce Hyundai v Nošovicích, včetně prohlídky výrobních hal, setkání s odborníky z praxe a jízdami s vozy Hyundai na testovací dráze. A pomyslnou třešničkou na dortu bude jednoznačně převzetí hlavní ceny - vozu Hyundai KONA Electric ke studijním účelům, který tak bude parkovat v areálu VŠB-TUO.

Celému týmu GRATULUJEME a děkujeme za reprezentaci Katedry konstruování, Fakulty strojní a VŠB-TUO.

Vloženo: 4. 12. 2020
Útvar: 340 - Katedra konstruování