Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Aktuální okruhy otázek k jednotlivým předmětům státní závěrečné zkoušky pro bakalářské i navazující magisterské studium zajišťované Institutem dopravy naleznete v této sekci. Zveřejněné okruhy otázek jsou platné i v případě, že je u nich uveden jiný akademický rok než je ten aktuální. Uvedený akademický rok udává, kdy byly okruhy otázek naposledy změněny. Tučně zvýrazněné předměty státní závěrečné zkoušky odpovídají povinným předmětům.

Bakalářské studium

Okruhy otázek pro bakalářské studium – Dopravní a procesní zařízení – garant prof. Ing. Aleš Slíva, Ph.D.:

Okruhy otázek pro bakalářské studium – Dopravní systémy a technika – garantka doc. Ing. Ivana Olivková, Ph.D.:

Okruhy otázek pro bakalářské studium – Technologie údržby letecké techniky – garant doc. Ing. Michal Dorda, Ph.D.:

Okruhy otázek pro bakalářské studium – Technologie provozu letecké techniky – specializace Letecký provoz – garant doc. Ing. Michal Dorda, Ph.D.:

Okruhy otázek pro bakalářské studium – Technologie provozu letecké techniky – specializace Dopravní pilot – garant doc. Ing. Michal Dorda, Ph.D.:

Navazující magisterské studium

Okruhy otázek pro navazující magisterský studijní program Dopravní systémy a technika – specializace Dopravní systémy – garantka doc. Ing. Ivana Olivková, Ph.D.:

Okruhy otázek pro navazující magisterský studijní program Dopravní systémy a technika – specializace Dopravní technika – garantka doc. Ing. Ivana Olivková, Ph.D.:

Okruhy otázek pro navazující magisterské studium – Dopravní a procesní zařízení – garant doc. Ing. Robert Brázda, Ph.D.: