10. ročník putovní robotické konference hostila VŠB-TUO
19. prosince 2023
Začátek prosince byl pro Katedru robotiky ve znamení vědecké konference, která propojila studenty magisterského a doktorského studia robotiky napříč českými univerzitami s cílem navázat přirozenou spolupráci a sdílet různé vědecké přístupy v oblasti plánování, umělé inteligence a robotiky.
10. ročník putovní robotické konference hostila VŠB-TUO
Když si kluk zpod Tater dojde pro titul profesor
21. srpna 2023
Do robotiky se zamiloval už v dětství a že by snad studoval jiný obor, nepřicházelo v úvahu. Ještě že tak, protože na Katedře robotiky odvádí Zdenko Bobovský skvělou práci, za níž se nedávno dočkal profesorského titulu. „Jsem jen kluk zpod Tater, který občas udělal chybu a upadl, ale zase se zvedl a šel dál,“ říká skromně.
Když si kluk zpod Tater dojde pro titul profesor
Americká zkušenost týmu RoverOva: slova o úspěchu i deziluzi
7. července 2023
Sedmičlenná delegace studentského týmu RoverOva se před časem vrátila z prestižní soutěže v americkém Utahu. V úkolech, jež mají simulovat misi na Marsu, vybojovali se svým mobilním roverem krásné 18. místo, znovu se však do USA nejspíš nevydají. Proč?
Americká zkušenost týmu RoverOva: slova o úspěchu i deziluzi
Účast na soutěži Anatolian Rover Challenge 2022
3. srpna 2022
Tým doktorandů a studentů Katedry robotiky dosáhl 4. místa na mezinárodní soutěži mobilních robotů Anatolian Rover Challenge 2022.
Účast na soutěži Anatolian Rover Challenge 2022
Úspěch na soutěži European Rover Challenge 2020
14. září 2020
Tým doktorandů a studentů Katedry robotiky dosáhl 2. místa na mezinárodní soutěži mobilních robotů European Rover Challenge 2020.
Úspěch na soutěži European Rover Challenge 2020
Úspěch na soutěži European Rover Challenge 2019
18. září 2019
Tým doktorandů a studentů Katedry robotiky dosáhl 3. místa na mezinárodní soutěži mobilních robotů European Rover Challenge 2019.
Úspěch na soutěži European Rover Challenge 2019
Účast na soutěži European Rover Challenge 2018
17. září 2018
Tým doktorandů a studentů Katedry robotiky dosáhl 5. místa na mezinárodní soutěži mobilních robotů European Rover Challenge 2018.
Účast na soutěži European Rover Challenge 2018
Seminář 3D CAD/CAE/CAM systém Creo 3.0
4. 2. 2015, 9:00 - 13:00
Na konkrétních praktických příkladech se budete moci seznámit s novinkami v aktuální verzi.
Seminář 3D CAD/CAE/CAM systém Creo 3.0
Exkurze Hyundai
10. února 2014
Výjezd do světa automatizované výroby automobilů.
Exkurze Hyundai
Asistent nebo odborný asistent Katedry robototechniky
1. května 2013
Vyhlášení výběrového řízení na obsazení místa asistenta nebo odborného asistenta Katedry robototechniky.
Asistent nebo odborný asistent Katedry robototechniky