Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Fakulta strojní
Katedra robotiky
17. listopadu 2172/15
708 00 Ostrava - Poruba

Vedoucí katedry: prof. Dr. Ing. Petr Novák tel.: 597 323 595
Sekretariát: Ing. Petra Pišťáčková tel.: 597 321 280
Zástupce vedoucího: doc. Ing. Zdenko Bobovský, PhD. tel.: 597 325 309
Tajemník: Ing. Václav Krys, Ph.D. tel.: 597 325 310

Zaměstnanci a doktorandi katedry

Profesoři a docenti

Jméno Kancelář Telefon Email
Novákprof. Dr. Ing. Petr Novák A740 +420 597 32 3595 petr.novak@vsb.cz
Mostýnprof. Dr. Ing. Vladimír Mostýn A738 +420 597 32 4257 vladimir.mostyn@vsb.cz
Bobovskýdoc. Ing. Zdenko Bobovský, PhD. A839 +420 597 32 5309 zdenko.bobovsky@vsb.cz
Konečnýdoc. Ing. Zdeněk Konečný, Ph.D. A925 +420 597 32 5403 zdenek.konecny@vsb.cz
Kotdoc. Ing. Tomáš Kot, Ph.D. RC201 +420 597 32 9363 tomas.kot@vsb.cz
Miholadoc. Ing. Milan Mihola, Ph.D. A840 +420 597 32 5445 milan.mihola@vsb.cz

Odborní asistenti, vědecko-výzkumní pracovníci

Jméno Kancelář Telefon Email
KárníkIng. Ladislav Kárník, CSc. A739 +420 597 32 4123 ladislav.karnik@vsb.cz
BabjakIng. Ján Babjak, Ph.D. RC201 +420 597 32 9362 jan@babjak.cz
KrysIng. Václav Krys, Ph.D. A741 +420 597 32 5310 vaclav.krys@vsb.cz
VysockýIng. Aleš Vysocký, Ph.D. RC201 +420 597 32 9443 ales.vysocky@vsb.cz
GrushkoIng. Stefan Grushko RC201 +420 597 32 9443 stefan.grushko@vsb.cz
HeczkoIng. Dominik Heczko RC202 +420 597 32 9368 dominik.heczko.st@vsb.cz
HuczalaIng. Daniel Huczala RC202 +420 597 32 9368 daniel.huczala@vsb.cz
MlotekIng. Jakub Mlotek RC202 +420 597 32 9364 jakub.mlotek@vsb.cz
OščádalIng. Petr Oščádal RC202 +420 597 32 9364 petr.oscadal@vsb.cz
PastorIng. Robert Pastor A741 +420 597 32 4125 robert.pastor@vsb.cz
SuderIng. Jiří Suder A926 +420 597 32 1209 jiri.suder@vsb.cz
VocetkaIng. Michal Vocetka RC201 +420 597 32 9443 michal.vocetka@vsb.cz
ZemanIng. Zdeněk Zeman A926 +420 597 32 1209 zdenek.zeman@vsb.cz
JhaBc. Vyomkesh Kumar Jha RC202 +420 597 32 9368 vyomkesh.kumar.jha@vsb.cz

Technicko-administrativní pracovníci

Jméno Kancelář Telefon Email
FittlováIng. Tereza Fittlová A335 +420 597 32 3152 tereza.fittlova@vsb.cz
RanochaKarel Ranocha UCR +420 597 32 6418 karel.ranocha@vsb.cz

Doktorandi (prezenční forma)

Jméno Kancelář Telefon Email
ErtaşIng. Mutlu Özgür Ertaş +420 597 32 mutlu.ozgur.ertas.st@vsb.cz