Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
  • Na katedře byl vytvořen software, který se využívá pro potřeby výuky, řešených projektů a také pro komerční zakázky tuzemských i zahraničních firem. Všechen software je zcela původní a je prověřen a otestován stovkami studentů, řadou vědců a mnoha firmami, ve kterých se užívá.

  • Programy posloužily při tvorbě stovek bakalářských, diplomových a doktorských prací. Byly využity při vypracování některých habilitačních prací a profesorských přednášek. Výstupy z nich lze nalézt v řadě sborníků z konferencí, časopisech, ale i v některých monografiích a grantech. Většina programů je provedena i v anglické verzi, řada z nich je vybavena kvalitními manuály.

  • Studenti technických univerzit v Čechách a na Slovensku tento software mohou po domluvě zdarma využívat při řešení svých diplomových a doktorských prací.

  • Demo verze programů jsou ke stáhnutí na osobních stránkách jejich autora - prof. Dr. Ing. Miloše Němčeka. Program Modul je v plné verzi na stránkách autora volně ke stažení (pro nekomerční využití) jak v české, tak i v anglické verzi.
Program Geometrie

program Geometrie

Program CSNw

program CSNw

Program Modul

program Modul

Program Nalis

program Nalis

Program DMK

program DMK

Program Profil

program Profil

Program ProfilData

program ProfilData

Program Život

program Život

Program Hydromotor

program Hydromotor

Program Planeta

program Planeta

Program Regrese

program Regrese

Program Kolo1

program Kolo1