Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS

Datum a čas konání: 13. 3. 2018, 9:00 - 15:00
Místo konání: aula VŠB-TUO
Garantující útvar: 9730 - Podnikání a kariéra
GPS souřadnice: 49.830799N; 18.162804E
Mapa:
V den rektorského volna, se v aule uskuteční veletrh pracovních příležitostí. Na místě se představí přes sto firem, pro účastníky je nachystaný odborný program a přednášky.
info-image

Dne 13. března 2018, v den rektorského volna, se v aule VŠB-TUO uskuteční další ročník veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Na místě se představí přes sto vystavujících firem, pro účastníky je nachystaný odborný program a mnoho zajímavých přednášek.

Letošním ústředním tématem je #budoucnostuzzijeme, kterým se pořadatelé snaží upozornit na neustálou potřebu flexibilně reagovat na změny pracovního trhu. Návštěvníci můžou konzultovat své životopisy a LinkedIn profily, dále je v nabídce fotografka a vizážistka k focení na CV. Chybět nebude ani koučink, za vyzkoušení stojí určitě pracovní pohovor na nečisto v českém a anglickém jazyce. Všechny tyto služby jsou pro návštěvníky veletrhu zdarma a není potřeba se na ně registrovat. Novinkou letošního roku je Angličtina improvizační metodou, na kterou je ale registrace povinná (více zde: http://www.karieraplus.cz/cz/pro-navstevniky/program/ ).

Pro návštěvníky se chystá pestrá nabídka zaměstnání, brigád, stáží, trainee programů a témat k diplomovým pracím. Kromě stálých vystavovatelů přibude letos i řada nováčků. Dohromady to čítá 103 vystavujících firem napříč všemi obory.

Z přednášejících se letos představí Rostya Gordon Smith, která si připraví téma „Budoucnost už žijeme“. Tato dáma se spoustou zkušeností přes dvacet let působí v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Působila ve vrcholových pozicích velkých koncernů i mezinárodních podniků.

Veletrh Kariéra PLUS otevře své brány 13. března v 9:00 a pro návštěvníky je vstup zdarma. Veletrh je primárně určen všem studentům moravskoslezských vysokých škol a pro studenty VŠB-TUO je za účelem návštěvy veletrhu na tento den vyhlášeno rektorské volno.

Pro aktuality sledujte náš facebook (https://www.facebook.com/karieraplusostrava/) a instagram (https://www.instagram.com/kariera.plus/)


© 2019 VŠB-TU Ostrava