Flying 4 Students

Datum konání: 8. 3. 2018 - 9. 3. 2018
Místo konání: Betlémská kaple, Praha
GPS souřadnice: 50.084326N; 14.417388E
Mapa:
Přednášky leteckých legend i možnost setkání se současnými špičkami leteckého průmyslu nabídne mezinárodní konference, která se uskuteční už na počátku března v Praze.
info-image

Akce má za cíl přiblížit svět letectví mladým lidem a umožnit jim odstartovat kariéru v tomto prestižním oboru. Akce nabídne v Betlémské kapli celkem deset přednášek leteckých osobností světové úrovně. Návštěvníci se mohou těšit například na přednášku Jacquese Bothelina, lídra známé civilní akrobatické skupiny Breitling Jet Team, či vystoupení Justina Hughese, bývalého pilota slavných Red Arrows. Ke stovkám studentů promluví i prezident americké Lindbergh Foundation, John L. Petersen.

Důležitou součástí konference bude také řada workshopů, které povedou experti z renomovaných leteckých společností. Mnozí se zároveň na akci budou poohlížet po mladých talentech, které by mohli přivést do svých pracovních týmů. Potvrzené jsou například workshopy Řízení letového provozu ČR či evropské organizace Eurocontrol.

Akce Flying 4 Students vyvrcholí exkluzivním galavečerem, na kterém bude příležitost seznámit se s významnými osobnostmi tuzemského i globálního leteckého průmyslu v neformální atmosféře.


© 2019 VŠB-TU Ostrava