Platnost příspěvku skončila 28. 2. 2023!

NA PÁR DECI S FBI

Darování krve je jedinečným darem a i pár deci naší krve může zachránit něčí život.

Milé kolegyně, milí kolegové, milé studentky, milí studenti,

naše univerzita se již několik let pravidelně účastní darcovství krve v rámci kampaně Krevní výzva, která putuje napříč všemi fakultami. V květnu letošního roku převzal děkan FBI pomyslnou štafetu z rukou děkana FS a dne 22. listopadu 2022 od 9  do 15 h zahájíme Krevní výzvu s FBI společným darováním krve.

Půjdete s námi 22. listopadu darovat pár deci i vy? Pokud ano, registrujte se, prosím, přes událost na fakultním Facebooku (zúčastním se) nebo pošlete e-mail na adresu pr.fbi@vsb.cz. Poté vám e-mailem nebo přes messenger zašleme potvrzení vaší účasti s dalšími pokyny.

Krevní výzva potrvá dva měsíce, a to od 22. listopadu 2022 do 22. února 2023. V tomto období se mohou dobrovolníci objednat k darování krve nebo krevní plazmy již samostatně přímo v Krevním centru Fakultní nemocnice Ostrava a při odběru nahlásit, že přišli v rámci výzvy FBI.

Děkujeme a věříme, že se v Krevním centru Fakultní nemocnice Ostrava sejdeme v hojném počtu a společně tak přispějeme ke zvýšení tolik potřebných zásob krve.

Vloženo: 15. 11. 2022
Útvar: 010 - Děkanát FBI