Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2023!

Naše studenty nejen učíme, ale také oblékáme

S nadsázkou můžeme říci, že studentům Katedry konstruování nabízíme nejen zajímavé studium, ale také něco navíc.

Studenty na Katedře konstruování - 340 nebereme pouze jako nějaké pomyslné jednotky, které pracovišti přinášejí finanční prostředky do katedrálního rozpočtu v kolonce výuka, ale jako osobnosti, které si mimo získání odpovídajícího vzdělání zaslouží naši pozornost, úctu a třeba také nějaké ocenění za věrnost katedře.

Nabízet studentům nějakou ucelenou řadu benefitů, podobně jako tomu dnes bývá v řadě firem, určitě nemůžeme a patrně to ani na akademickou půdu ve vztahu katedra - studenti nepatří. Ale na druhou stranu je dobré mít na paměti, že mimo osobního přístupu pedagogů a naslouchání potřebám studentů nějaký ten drobný dárek vždy potěší.

Proto jsme se "naše studenty" 1. ročníku NMgr. studia rozhodli ocenit za věrnost, resp. za jejich rozhodnutí pokračovat ve stejném studijním programu, specializaci a zaměření, ve kterém úspěšně ukončili své studim bakalářské. A jako formu jsme v letošním roce zvolili stylová trička s katedrálním potiskem.

Podle reakcí při předávání a pořizování skupinových fotografií bylo vidět, že jsme mnohé ze studentů nejen překvapili, ale zároveň také potěšili, což bylo našim hlavním cílem. A co bude příští rok? To ještě zvážíme.

Vloženo: 10. 11. 2022
Útvar: 340 - Katedra konstruování