Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2023!

Kurz pro studenty technické diagnostiky zdarma? Normálka.

Katedra konstruování nabízí studentům specializace technická diagnostika možnost účasti na kurzu nedestruktivního testování s vystavením certifikátu.

Ve snaze předávat studentům v rámci jednotlivých předmětů vždy nejaktuálnější informace ze studovaného oboru, využívají pracovníci Katedry konstruování dlouhodobě kontakty na odborníky průmyslové praxe a výzkumu.

Výsledkem podobné spolupráce se společností ATG - Advanced Technology Group je také nabídka studentům specializace Technická diagnostika, opravy a udržování, tedy možnost účasti na speciálním rozšířeném kurzu pro studenty vysokých škol s názvem "NAUKA O VADÁCH A VIZUÁLNÍ METODA". Účast je pro studenty VŠ zdarma a je omezena na 16 účastníků, tak v případě zájmu neváhejte s přihlášením (viz dokumenty v příloze, vč. přihlášky).

Rozsah kurzu, který proběhne v době prázdnin v termínu 8.-12.8.2022 v sídle společnosti ATG s.r.o. v Praze, je celkem 40 hodin s tím, že každý úspěšný uchazeč, který splní kritéria daná předpisem SNT-TC-1A, získá certifikát ATG dle SNT-TC-1A, VT Level II.

Jedná se o ojedinělou nabídku pro ty, kteří to s technickou diagnostikou myslí v budoucím profesním životě vážně. A na rovinu - kdy Ti zase někdo nabídne podobný kurz s certifikátem opravdu zdarma?

Vloženo: 4. 7. 2022
Útvar: 340 - Katedra konstruování