Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2022!

Zápisy uchazečů na Fakultu strojní

Informace k elektronickým zápisům ke studiu pro AR 2022/2023.
  • Po obdržení kladného rozhodnutí o přijetí ke studiu na Fakultu strojní musí uchazeč udělit souhlas se zápisem prostřednictvím informačního systému!
  • V aplikaci elektronické přihlášky je u dané přihlášky tlačítko „Souhlas se zápisem“, které je zapotřebí potvrdit.
  • Samotný elektronický zápis bude následně proveden studijním oddělením.

Bakalářské studium:

Pro 1. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 17.7.2022.
Pro 2. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 21.8.2022.
Pro 3. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 14.10.2022.

Navazující magisterské studium:

Pro 3. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 23.9.2022.

Doktorské studium:

Pro 1. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 22.7.2022.
Pro 2. kolo přijímacího řízení je nutné udělit souhlas se zápisem nejpozději do 26.9.2022.

Nepotvrdíte-li v termínu Souhlas se zápisem, bude to bráno za Váš nezájem o studium na naší fakultě. V případě, že ze závažných důvodů nestihnete termín zápisu nebo se vyskytnou technické problémy, kontaktujte neprodleně studijní oddělení fakulty .

• Po zápise si zažádejte o vydání ISIC karty (může být vyžadována rezervovace termínu).
  • Studenti přijatí do bakalářského studia mohou využít přípravných kurzů a zvýšit pravděpodobnost úspěchu ve studiu.
  • Prvákoviny - informace pro každého prváka

Důležité informace pro studenty 1. ročníku bakalářského studia