Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2022!

Kontinuální nábor nových členů do týmu Formula TU Ostrava

Chceš se ve škole naučit něco z praxe, poznat nové kamarádo-konstruktéry a užít si kopec srandy? Pokud jsi odpověděl ano, tak se neváhej ozvat!

Formula TU Ostrava soutěží v mezinárodní soutěži Formula Student, ve které univerzitní týmy staví vlastní závodní speciál a své dovednosti pak porovnávají na závodní trati. Vše samozřejmě není jen závodění – je nutné komunikovat s partnery, získávat finance na provoz a dělat hezký marketing.

Spolupracujeme s firmami jako jsou Siemens Mobility, Vitesco Technologies, Škoda Auto, Brose, Brebeck a mnoho dalších.

Momentálně máme velký zájem o studenty, kteří již mají nějaké zkušenosti s konstruováním. Pokud je ale nemáš a chceš se přidat, nevadí, všechno tě naučíme.

Oslovila tě nabídka?
Ozvi se na , mrkni na naše sociální sítě, nebo se přijď rovnou podívat na E106 nebo E209.

Motorsportu zdar!
Tým Formula TU Ostrava