Platnost příspěvku skončila 24. 2. 2023!

Podporujeme zdravý životní styl s Politechnikou Opole

Polsko-česká spolupráce v oblasti propagace zdravého životního stylu.

Projekt „AKTIVNÍ SPOLU! Polsko-česká spolupráce v oblasti propagace zdravého životního stylu“ je zaměřen na organizaci společných setkání zaměřených na sport a aktivní trávení volného času, díky čemuž dochází k vytváření vzájemných přeshraničních vztahů a k rozvoji spolupráce celého regionu.

Díky tomuto projektu došlo k vybudování venkovní posilovny v areálu Opolské technické univerzity. Zástupci VŠB-TUO se při návštěvě polské univerzity zúčastnili přátelského utkání ve stolním fotbale a stolním tenisu, ochutnali zdravá polská i česká jídla a společně s průvodcem si užili procházku nejzajímavějšími částmi města.

O několik týdnů později proběhla návštěva polských kolegů na naší univerzitě. Při této příležitosti měli možnost prohlédnout si areál VŠB-TUO, Centrum 3D tisku Protolab a také prozkoumat nejvýznamnější místa v Ostravě.

Vloženo: 24. 2. 2022
Útvar: 346 - Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie