Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2021!

Odborný asistent / odborná asistentka (Fakulta strojní)

Vyhlášení výběrového řízení na obsazení 3 míst na pozici odborný asistent/odborná asistentka Katedry matematiky a deskriptivní geometrie.

Termín nástupu: 1. 9. 2021 nebo dle dohody

Výše pracovního úvazku: 100% (40 hodin/týden) nebo dle dohody

Náplň práce

• zajišťování výuky v předmětech zaměřených na deskriptivní geometrii,
  • zajišťování výuky v předmětech zaměřených na základy lineární algebry, diferenciální a integrální počet, statistické zpracování dat a základní numerické metody,
  • poskytování konzultací studentům Fakulty strojní a univerzity,
  • zapojování se do výzkumných, vědeckých úkolů a dalších aktivit katedry, fakulty a univerzity,
  • aktivní vyhledávání projektů a podílení se na jejich přípravě, tvorbě a řešení.

• vysokoškolské vzdělání odpovídajícího zaměření (dosažení titulu Ph.D. nebo vyššího v příslušném nebo příbuzném oboru je výhodou),
  • schopnost vést výuku matematiky na technické vysoké škole (pedagogická praxe je výhodou),
  • předpokládá se vědecká a publikační činnost a další odborný růst,
  • znalost alespoň jednoho světového jazyka,
  • občanská a morální bezúhonnost, kterou je na vyzvání možno doložit výpisem z rejstříku trestů ne starším 90-ti dnů.

Doplňující informace

Uchazeči o výše uvedené pozice k přihlášce doloží:

• profesní životopis zaměřený na odbornou praxi a dosavadní zkušenosti,
  • motivační dopis,
  • výpis z databází WoS a SCOPUS (je-li relevantní),
  • další doklady osvědčující odbornou kvalifikaci.

Požadované dokumenty zašlete v elektronické formě (ve formátu PDF) na e-mail dekanat.fs@vsb.cz s předmětem „OA 310“.

Zaslané osobní údaje budou použity výhradně pro účel výběrového řízení a budou po ukončení výběrového řízení, pokud nebude uchazeč vybrán, zlikvidovány v souladu s příslušnou legislativou.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 3. 2021.

Vloženo: 2. 2. 2021
Útvar: FS - Fakulta strojní