Platnost příspěvku skončila 26. 1. 2021!

Webináře Web of Science

19. 1. 2021 - 26. 1. 2021
 webinář
Rádi bychom Vás ve spolupráci se společnosti Clarivate pozvali na lednové webináře věnující se práci s Web of Science.

Podpořte každý stupeň vaší výzkumné cesty tipy a triky od expertů na Web of Science.

úterý 19. 1. 2021 – 9.30
Představujeme InCites Citation Topics
Citation Topics je nové klasifikační schéma vytvořené na úrovni jednotlivých článků. Toto schéma bylo vytvořeno ve spolupráci s Centre for Science and Technology Leiden a Institute for Scientific Information (ISI)TM. Připojte se k nám a zjistěte, co vám tato novinka umožňuje.

čtvrtek 21. 1. 2021 – 9.30
Jsou všechny publikace našich autorů vyhledatelné pomocí Organization Enhanced Name? 1 oficiální název, 10 názvů fakult = 1000 různých variant v publikacích. Jak zajistit, aby byly všechny publikace k dohledání? Připojte se k našemu prakticky zaměřenému webináři a získejte tipy, jak dohledat nepřiřazené publikace a jak zajistit, aby byly tyto práce přiřazeny ke správné instituci.

úterý 26. 1. 2021 – 13.30
Financování výzkumu ve Web of Science
Potřebujete vědět, které organizace financují výzkum ve vašem oboru? Zajímá vás citační ohlas tohoto výzkumu? Připojte se na náš webinář a naučte se analyzovat data o financování na národní úrovni.

Vloženo: 18. 1. 2021
Kategorie:  Chystané akce