Výzkumný pracovník/ce – junior/ka v zahraničí (Politechnika Śląska, Žilinská univerzita v Žiline)

Nabízíme 3 pracovní pobyty pro výzkumné pracovníky – juniory v zahraničí v oboru Pokročilé výrobní technologie - Aditivní technologie.

V současné době nabízíme 3 pracovní pobyty pro výzkumné pracovníky – juniory v zahraničí ve 3 oborech výzkumu, které jsou financovány z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.

2x Politechnika Śląska, Gliwice, Polsko, Centrum nanotechnologii

Žilinská univerzita v Žiline, Žilina, Slovensko, Strojnícka fakulta, Katedra obrábania a výrobnej techniky

Podrobnosti v příloze,

Zájemci o pracovní pobyty v zahraničí by měli poslat výše uvedené dokumenty v českém nebo anglickém jazyce na adresu jana.petru@vsb.cz nejpozději do 28. 1. 2021.

Vloženo: 12. 1. 2021
Útvar: FS - Fakulta strojní