Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2020!

Krize nekrize, 8. ročník Green Light startuje!

Korona řádí jako černá ruka a zamíchala kartami na všech frontách. Pár změn dostál také program Green Light Akcelerátor. Nebojte se ale, ani letos nepřijdete o možnost rozjet své vlastní podnikání :-). Přípravy jedou na 120 % a od 1. října se spustí registrace přihlášek!

Jak tedy bude letos už 8. ročník vypadat?
Inspirací vám mohou být ti, kteří v byznysu dosáhli vrcholu. Kdo by neznal příběh Tomáše Bati, který navzdory krizi dokázal svou výrobu rozšířit po celém světě. Coco Chanel, která se stala ikonou módního průmyslu v době, kdy ženy do světa podnikání tak úplně nepatřily nebo Elona Muska, kterému se daří to, co jiným připadá nemožné. Těšíme se na vaše nápady a uděláme vše pro to, aby i vaše „příběhy“ byly se šťastným koncem.

Vyslyšeli jsem také názory bývalých účastníků programu, a ještě více mákli na skladbě workshopů. Odcházet byste měli s vymazleným byznys plánem, hlavou plnou užitečných informací, ověřeným produktem či službou a třeba i pobídkou investora.

Do naše týmu přibyli noví mentoři, kteří si startupy sami prošli a budou vám tak užitečnými průvodci celým programem. Samotný Akcelerátor odstartujeme tentokrát v lednu seznamovacím Kick-off meetingem. Ten zahájí čtyři měsíce práce, které dají vašemu podnikání konkrétní podobu. V záloze máme i online verzi pro případ covidové nouze, takže o žádný workshop nepřijdete. Všechno vaše úsilí budete moct zúročit na StartUp Show, která se, doufáme, uskuteční 29. dubna 2021.

Program Green Light funguje již 8. rokem a přihlásilo se do něj na 340 projektů. Své nápady může přihlásit kdokoliv – studenti středních a vysokých škol i zájemci z široké veřejnosti.

Green Light připravuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, firmou SDE Software Solutions a řadou dalších partnerů. Program je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Obuj se do toho. Dej svému podnikání šmrnc. Nastartuj svůj sen. Začni podnikat!
Registrace 1. – 31. října 2020 na www.greenlight.vsb.cz

Vloženo: 30. 9. 2020