Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Informace o slavnostních promocích

S politováním Vám oznamujeme, že se letošní slavnostní promoce ve dnech 7. a 8. 9. neuskuteční.

Vážení absolventi Fakulty strojní VŠB – Technické univerzity Ostrava,

s politováním Vám oznamujeme, že se letošní slavnostní promoce ve dnech 7. a 8. 9. neuskuteční. Důvodem je nejasná situace ohledně pandemie covid-19, rostoucí počty případů i neustále se měnící hygienická opatření.

Víme, že osobní prožitek slavnostní chvíle nic plně nenahradí, přesto se o to pokusíme v pátek 11. září od 12:00 hod. alespoň online. Promoce budete moci s Vašimi rodiči, příbuznými či přáteli zažít alespoň na dálku zhlédnutím netradičního ceremoniálu na stránce tohoto oznámení nebo na youtube.com/fsostrava.

Děkujeme Vám za pochopení a ještě jednou moc gratulujeme k úspěšnému složení závěrečných zkoušek.

prof. Ing. Robert Čep, Ph.D.
děkan Fakulty strojní VŠB – Technické univerzity Ostrava

Vloženo: 30. 8. 2020