Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 21. 7. 2020!

Absolvent/student 4.ročníku - zaměření projekce mechaniky/mechatroniky (OCHI – Inženýring, s.r.o. )

Rodinná firma hledá čerstvého absolventa popř. studenta 4.ročníku, z kateder se zaměřením na konstruování a návrh mechanických zařízení, či mechatroniky.

Firma OCHI – Inženýring, s.r.o. , je rodinná firma založena roku 1991 v Ostravě, která dodává na klíč projekty divadelní techniky. Součástí takových to projektů jsou návrhy, výroba a instalace zařízení jako jsou  především jevištní tahy, zvedací stoly a plošiny, točny mobilní či pevné, provaziště, osvětlovací mosty či propadla a další.

V poslední době naši inženýři pracují na projektech divadelní techniky např. návrhu zcela nové instalace divadelní techniky pro kompletní rekonstrukci DK Poklad v Ostravě či vypracování projektu rekonstrukce Divadla Vinohrady.

V loňském roce naše společnost navrhla a dodala zdvihací plošinu do Polska o rozměrech 10x6m 32t.

Náplň práce

Hledáme do týmu absolventa, který nemá rád stereotyp a „chce” se podílet na projektech společně s námi. Jedná se o velmi různorodou práci, počínaje zpracováním projektu, přes kontrolu výroby, supervizi při instalaci na stavbě a uvedením do provozu konče. 

Naše společnost si je vědoma, že úspěch na trhu je společný cíl celé firmy a proto zaměstnanci dostávají finanční podíl ze zisku a vedení zakázek.

Nabízíme

Pro studenty 4.ročníků nabízíme celoroční brigády a možnost vypsaní a vedení Diplomové práce, jež by reflektovala problematiku v praxi.

Kontakt

Tomáš Holaň
Ředitel společnosti
OCHI-INŽENÝRING, spol. s.r.o.

Nákladní 3179/1
Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
tel.: +420 602 239 252
tomas.holan@ochi.cz

Vloženo: 21. 5. 2020
Kategorie:  Pracovní příležitosti
Útvar: 304 - Oddělení projektů
Zpět