Dny NATO 2019 (Spolek Jagello 2000, z. s. )

Nabízíme vám možnost brigády na prestižní mezinárodní akci Dny NATO v Ostravě a Dny vzdušných sil Armády České republiky

Tato akce je největší bezpečnostní show v Evropě a nejnavštěvovanější dvoudenní akce v České republice (více o akci na www.natodays.cz). Dny NATO v Ostravě a Dny vzdušných sil Armády České republiky se pro tento rok budou konat v termínu 21. – 22. 9. 2019.

V letošním roce hledáme 12 studentů z Ekonomické fakulty a Fakulty strojní z VŠB-TUO, kteří by měli zájem podílet se na přípravách a organizaci této akce. Můžete tak získat nové pracovní zkušenosti ve Vámi studovaném oboru a navázat nové kontakty s lidmi z celé České republiky a Slovenska.

První brigádníci nastupují 12. 8. 2019, další poté během celého srpna a září. Přípravy celé akce vrcholí v týdnu 16. – 22. 9. 2019. Poslední brigádníci na svých pracovních pozicích končí 25. 9. 2019.

Nabízíme

Hodinová mzda je 125 Kč/hod.

Studentům VŠB-TUO je možné v době od 16. - 22. 9. 2019 dojednat  individuální rektorské volno.

Pokud máte zájem o nabízenou brigádu, zašlete do 15. července Váš strukturovaný životopis na e-mail: brigadnici@natodays.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Tým Jagello 2000, z. s.

Vloženo: 24. 4. 2019