Pracovník pro internacionalizaci studia a koordinátor PR (Fakulta strojní)

Vyhlášení výběrového řízení na obsazení 1 místa pracovníka pro internacionalizaci studia a koordinátora PR Fakulty strojní.

Termín nástupu: 1. 3. 2019 nebo dle dohody

Výše pracovního úvazku: 100% (40 hodin/týden) nebo dle dohody

Náplň práce

• SŠ, případně VŠ vzdělání.
  • Anglický jazyk na výborné úrovni slovem i písmem, (příprava anglické dokumentace, komunikace se zahraničními studenty a pedagogy). Další jazyk výhodou. Znalost ČJ na výborné úrovni.
  • Schopnost tvorby textů, PR článků, korekce před tiskem, podílet se na přípravě PR aktivit.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (textové a tabulkové programy, internet, práce v univerzitním systému, další běžné programy).
  • Pracovní zkušenosti z oblasti administrativy a styku s veřejností výhodou.
  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování.
  • Práce v SAP výhodou.
  • Schopnost pracovat samostatně, odolnost vůči stresu.
  • Trestní bezúhonnost (doložte výpisem z rejstříku trestu).
  • Řidičský průkaz skupiny B.

• Administrace v oblasti studijních a děkanátních záležitostí.
  • Práce v univerzitním systému EDISON.
  • Organizační pomoc při zajištění mobilit zahraničních a našich studentů a pedagogů.
  • Komunikace s fakultními koordinátory.
  • Komunikace s uchazeči o studium, realizace, koordinace a vedení náborových akcí a kampaní pro uchazeče.
  • Komunikace se středními školami a průmyslovými partnery, propagace fakulty a jejich výsledků na středních školách.
  • Organizace a pořádání tematických akcí určených pro středoškoláky a veřejnost (DOD, Dny NATO apod.).
  • Tvorba textů, PR článků, korekce před tiskem.
  • Spolupráce při organizaci a pořádání aktivit – konference, semináře, poskytnutí PR zázemí.
  • Realizace a koordinace propagačních a popularizačních aktivit v rámci PR skupiny VŠB-TUO a FS.
  • Sledování statistik dosahu online komunikace.
  • Sledování statistik stavu a vývoje studentů od jejich nástupu po absolvování studia.
  • Plnění dalších úkolů uložených příslušným vedoucím zaměstnancem.

Nabízíme

• Pracovní pozici na plný pracovní úvazek.
  • Flexibilní pracovní dobu v rozsahu pracovní smlouvy.
  • Příjemné pracovní prostředí.

Doplňující informace

Zaslané osobní údaje budou použity výhradně pro účel výběrového řízení a budou po ukončení výběrového řízení, pokud nebude uchazeč na VŠB-TUO zaměstnán, zlikvidovány v souladu s příslušným zákonem.

Žadatelé o výše uvedené místo doloží svou písemnou žádost se strukturovaným životopisem zaměřeným na odbornou praxi, doklady o dosaženém vzdělání, motivačním dopisem, případně dalšími doklady osvědčujícími odbornou kvalifikaci a reference a zašlou veškeré materiály v elektronické formě (ve formátu PDF) na e-mail dekanat.fs@vsb.cz, předmět: „Internacionalizace“.

Vloženo: 30. 1. 2019
Útvar: FS - Fakulta strojní