ŠKODA Nářaďovna nabízí možnost spolupráce v oblasti bakalářské a diplomové práce. Současně nabízí i volná pracovní místa. Více informací se dozvíte v přiložených dokumentech:


Společnost Vítkovice Gearworks postrádá zaměstance na tyto pracovní pozice:

  • operátor horizontek CNC,
  • operátor soustruhů CNC,
  • soustružník,
  • frézař,
  • brusič.

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení, pana Jakuba Fridricha. tel.: +420 725 318 474, e-mail: jakub.fridrich@vitkovice.com.


Společnost Honeywell (Aerospace Olomouc) se sídlem v Hlubočkách u Olomouce hledá stážisty na tato oddělení či pozice:

  • pro oddělení AME Engineering,
  • projektant,
  • pro oddělení Engineering generálních oprav,
  • zlepšovatel.

Více informací najdete v příloze. (Nabídka vložena 22. 3. 2017)


Výrobce hliníkových oken, dveří, lehkých obvodových plášťů, celoskleněných příček, protipožárních systémů a zimních zahrad – společnost Alumoravia – nabízí pracovní stáž studentům fakulty strojní a stavební. Více informací naleznete v příloze.


Společnost Honeywell hledá absolventa na pozici Test Engineer – Electronics. Více informací naleznete v pracovní nabídce.


Společnost Total nabící akci Enco Start-up´s Tour 2016. Více informací se dozvíte v prezentaci.


Strojírny a stavby Třinec nabízí volné pracovní místa na pozice Strojní konstruktér a Projektant ocelových konstrukcí. Informace najdete v příloze.


Firma Honeywell nabízí studentům odborné stáže do oddělení technologie generálních oprav, engineeringu a technologie (produktové a procesní inženýrství). Více sdělí Dana Sáblíková. E-mail dana.sablikova@honeywell.com, tel.: +420 585 128 314.


Hledáme Technika – operátora obráběcích strojů. Přečtěte si obecné požadavky, pracovní náplň a staňte se členem našeho týmu. Pracovní pozice je zvlášť výhodná pro studenty středních průmyslových škol, zvažující studium na vysoké škole. Podrobnosti naleznete v propozicích pro výběrové řízení.


Společnost Brose zve na pracovní workshop pro konstruktéry a procesní inženýri. Hledáte-li práci, nenechte si seminář ujít. Informace v příloze.


Společnost Prestar hledá zaměstnance na pozici technologa a konstruktéra. Více informací a kontaktní údaje naleznete zde.


Firma Honeywell nabízí studentům jednoroční startovací a rozvojový program pro čerstvé absolventy vysokých škol se zaměřením na strojírenství. Více informací se dozvíte v nabídce Engineering Trainee Program.


Společnost MB Tool hledá nové pracovníky do provozů v Třebčíně a Prostějově. Aktuální volné pracovní pozice a co firma nabízí naleznete v zde.


Společnost Continental hledá absolventa nebo kandidáta na pracovní pozici Vedoucí měřicí laboratoře do závodu v Thajsku. Více informací o nabídce zde. Fotogalerie a prezentace měřicí laboratoře naleznete zde. Nabídka vložena 15. 8. 2015.


Společnost KMC Group hledá absolventa nebo studenta 5. ročníku. Více informací naleznete zde. Nabídka vložena 10. 8. 2015.


Strojní konstruktér. Nabídka vložena 10. 8. 2015.

Specialista pro štíhlou výrobu. Nabídka vložena 4. 5. 2015.

Produktový inženýr - technolog výroby. Nabídka vložena 4. 5. 2015.

Procesní inženýr - specialista obrábění. Nabídka vložena 4. 5. 2015.

Směnový technolog. Nabídka vložena 5. 10. 2014.   

Quality Engineer. Nabídka vložena 5. 10. 2014.

   

Inspektor kvality. Nabídka vložena 5. 10. 2014. 

Nabídka brigády pro studenty prvního a druhého ročníku navazujícícho denního studia. Nabídka vložena 16. 9. 2014.

Konstruktér v oblasti ortotiky-protetiky (úprava 3D dat, skenů a modelů) - ING corporation. Nabídka vložena 5. 9. 2014.  

Nabídka pracovních příležitostí ve společnosti John Crane. Nabídka vložena 18. 8. 2014. 

Pracovní nabídky pro absolventy naleznete i na fakultních stránkách.


© 2019 VŠB-TU Ostrava