Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

Konference pro SŠ, VOŠ a univerzity

30. 8. 2022 | 9:00 – 15:00 | QUALITY HOTEL BRNO

Firma Siemens by Vás ráda pozvala na 1. ročník konference pro vzdělávání, která si klade za cíl propojit školy, které už Siemens komponenty ve své výuce využívají nebo o nich uvažují a nabídnout jim náměty pro výuku. V první části programu, která je společná pro všechny účastníky, se můžete těšit na ucelené informace o možnostech podpory výuky z pozice Siemens.

V dalších přednáškách se dozvíte, jakým směrem se ubírá automatizace a digitalizace a nebudou chybět ani vstupy odborníků z firem a jejich pohled na studenty a absolventy. O přestávkách bude možné navštívit stánky firem, které pro školy vytvářejí výuková pracoviště.

Ve druhé části programu jsou pro Vás připraveny technické workshopy. Na těchto workshopech Vám bude nabídnut vhled do častých automatizačních témat a způsoby zatraktivnění výuky pro studenty.

Kdy: 30. srpna 2022
Kde: Quality Hotel Brno Exhibition Centre