Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2023!

Miele technika s.r.o. nabízí spolupráci formou brigády

S nabídkou spolupráce s firmou Miele technika s.r.o. se sídlem v Uničově se nesetkáváme poprvé. Tentokrát společnost nabízí studentům zajímavou spolupráci formou brigád.

Svůj zájem o spolupráci se studenty a školami prezentuje společnost Miele technika s.r.o. dlouhodobě. Snahu o výchovu špičkových odborníků pro svá vývojová oddělení a provozy dokládá firma také sloganem na vlastních kariérních stránkách, ze kterých citujeme: „Prakticky zažít výrobu a vyzkoušet si fungovat v provoze je více než nastudovat!“, konec citace.

Společnost Miele technika s.r.o. se prezentuje jako rodinná firma, která se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí. Ve výrobním závodě v Uničově, kde je zaměstnáno více než 2000 zaměstnanců ve výrobě, vývojové konstrukci, logistice, kvalitě, údržbě strojů a zařízení a dalších odděleních, nabízí společnost studentům také možnost dlouhodobé brigády.

V současnosti jsou nabízeny brigády na pozicích Konstruktér/ka výrobních strojů a Projektant/ka elektrotechniky.

Mimo uvedené brigády nabízí společnost studentům vysokých škol také možnosti organizace exkurzí ve výrobě, placených praxí, stipendií, zpracování bakalářských nebo diplomových prací a dalších aktivit.

Více informací k nabídce uvedených brigád získáte na stránkách Katedry konstruování, resp. přímo na adrese: https://www.fs.vsb.cz/340/cs/spoluprace/nabidky-spoluprace-studentum/.

Vloženo: 9. 10. 2022
Útvar: 340 - Katedra konstruování