Nepřehlédněte

25.5.2016
Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. se rozhodla ocenit absolventa Mgr. studijního programu "Strojní inženýrství" za nejlepší studijní výsledky!
12.10.2015
Studenti Fakulty strojní mohou získat 5000 Kč a 2000 Kč.
celý infoservis ...

Aktuálně

Tvoříme svět kolem tebe

Přidej se k těm, kteří tvoří svět kolem tebe! Proč PRÁVĚ K NÁM? Protože strojařina je budoucnost!

Studuj strojní obory!

Zajímá Tě technika, hledáš perspektivní budoucnost a nadprůměrné ohodnocení na trhu práce? Absolventi naší fakulty najdou uplatnění v technicko-provozních, obchodních a řídicích funkcích ve výrobních provozech ve strojírenství a jiných odvětvích průmyslu.

Jsou strojaři potřeba?

Zástupci průmyslových podniků potvrzují potřebu absolventů strojírenských oborů.

Studentská formule

Osm kateder Fakulty strojní VŠB-TU Ostrava spojilo své síly a vyvíjí studentskou formuli typu SAE© s cílem porovnání schopností konstrukčních vlastností jednotlivých prvků formule na národní a mezinárodní univerzitní úrovni.

Absolvenská síť ALUMNI VŠB-TUO

Čerství i bývalí absolventi - zůstaňte v kontaktu se svými spolužáky, navštivte některé ze setkání absolventů nebo využívejte Knihovnu VŠB-TUO zdarma.

Infoservis

1.6.2016 - 3.6.2016, Praha, Novotného lávka 5 | Konference zaměřená na výzkum a vývoj hydraulických a pneumatických prvků a systémů.
18.7.2016 - 22.7.2016, F233 | Learn about Mechatronics studying the Segway! The summer school of mechatronic systems offers an intensive 5 days course for all interested in mechatronics, particularly systems for active vibration control, including basic hardware and software.
celý infoservis ...

© 2016 VŠB-TU Ostrava