Katedra konstruování vyhlašuje soutěž GSII 2024

Katedra konstruování vyhlašuje další ročník soutěže v rámci výuky volitelného předmětu Grafické systémy II - „GSII 2024“

Již 13. ročníku tradiční soutěže, v letošním roce s názvem "GSII 2024“, se opět mohou zúčastnit všichni studenti, kteří jsou řádně zapsáni ve výuce předmětu Grafické systémy II v letním semestru akademického roku 2023/2024.

Téma pro 13. ročník soutěže je následující:
Ve 3D modeláři Inventor vytvořte vlastní konstrukční návrh funkčního modelu libovolné strojní součásti (sestavy), která bude řízena a modifikována prostřednictvím modulu iLogic. Funkce a složitost modelu je na Vás. Své práce můžete konzultovat na cvičení nebo prostřednictvím MST do termínu odevzdání.

Termín a vyhodnocení:
Své modely zasílejte na email: tomas.kubin@vsb.cz do 10. 6. 2024 (v zip souboru, přiložte také obrázek modelu). Do předmětu emailu uveďte tento text: "Soutěž GSII 2024".
S účastníky se následně dohodneme na termínu prezentace výsledků (konec června). Studenti odprezentují své práce a sami mezi sebou vyberou tři nejlepší.

Těšíme se na účast a přejeme všem mnoho nápadů.
Další informace k soutěži a termínům v příloze - Vyhlaseni-souteze-GSII-2024.pdf.

Vloženo: 30. 4. 2024
Útvar: 340 - Katedra konstruování